Kryendeshja pa fitues, Drita forcon pozitën e parë – Lajmi.net
Kryendeshja pa fitues, Drita forcon pozitën e parë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:55, 7 April 2018
Barazim në Drenas, fitore gjilanase në Pejë.

Janë mbyllur dy ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Feronikeli dhe Trepça ’89 luajtën 0:0 në Drenas, përcjellë “Lajmi.net”.

Në anën tjetër, Drita mundi Besën në Pejë 2:0, për të forcuar lidershipin.

Sot:
Feronikeli – Trepça ’89 0:0
Besa – Drita 0:2. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble