Kryeministri Mustafa mbledh sot ministrat – Lajmi.net
Kryeministri Mustafa mbledh sot ministrat
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 7:34, 17 July 2017
Kryeministri Isa Mustafa do ta mbaj mbledhje sot me ministrat e tij të kabinetit qeveritar në ora 9 të mëngjesit.

Kjo mund edhe të konsiderohet si mbledhja e fundit e Mustafës si kryeministër, për shkak se këtë javë pritet të bëhet konstituimi i Kuvendit dhe së shpejti votimi i qeverisë së re.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion