Kryeministri Haradinaj pranon urim nga ish-presidenti i Shqipërisë, Rexhep Meidani – Lajmi.net
Kryeministri Haradinaj pranon urim nga ish-presidenti i Shqipërisë, Rexhep Meidani
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 17:12, 13 September 2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka marrë mesazh urimi nga ish-presidenti i Republikës së Shqipërisë,  Rexhep Meidani.

Në mesazhin e urimit thuhet:

I nderuar z.Haradinaj,

Ju përgëzoj për zgjedhjen tuaj si Kryeministër i Kosovës. Uroj që kjo detyrë kaq e rëndësishme si kreu i qeverisë të shërbejë më së miri në normalizimin e krizës politike, në stabilitetin  në vend e rajon si dhe në forcimin e perspektives europiane. Ju uroj punë të mbarë!

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan