Kryejnë marrëdhënie seksuale në publik, video përfundon në internet – Lajmi.net
Kryejnë marrëdhënie seksuale në publik, video përfundon në internet
Autori: Lajmi.net LoveSex 21:35, 26 September 2017
Duket se një moment mos përbajtjeje ka bërë që Daniella Hirst, 28-vjeçe dhe Craig Smith, 31-vjeç të dalin përpara një gjykate në Britaninë e Madhe, pasi akuzohen se kanë bërë seks në ambient publik.

Në video shihet se si çifti ka kryer aktin e turpshëm në public, pa e vrarë mendjen aspak. Akti i turpshëm ka ndodhur përpara syve të të gjithë klientëve. Ata e kanë nisur me seks oral dhe më pas situata ka dalë jashtë kontrollit.

Gruaja në gjykatë ka deklaruar se veprimi ka ardhur për shkak të konsumimit të alkoolit të tepërt.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO