Krokodili gjigand sulmon drerët, çfarë ndodh pastaj (FOTO) – Lajmi.net
Krokodili gjigand sulmon drerët, çfarë ndodh pastaj (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:04, 18 April 2017
Fotografi i jetës së egër, Jeffrey Wu, ka kapur një moment shokues, kur në lum, drerët sulmohen nga një aligator gjigand.

Ai ka treguar se rreth pesë drerë janë gëlltitur nga katër aligatorë, por ka mbërritur që vetëm në një rast të shkrepë fotografi, transmeton lajmi.net

“Krokodili e përfundoi vaktin e tij shumë shpejtë dhe unë arrita që ta fotografoja vetëm njërin prej rasteve”, ishin fjalët e tij.

Shikoni fotografitë./Lajmi.net/ 

3f5784c100000578-0-image-m-53_1492512896618 3f5784c900000578-0-image-m-56_1492513326463 3f57849b00000578-0-image-m-30_1492512794642 3f57854500000578-0-image-m-52_1492512887597 3f57871200000578-0-image-m-55_1492512930922 3f5784b400000578-0-image-a-31_1492512806691

Fjalët kyçe: Dreri, Krokodili

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2