Krijesat më të çmendura që kanë dalë nga tualeti – Lajmi.net
Krijesat më të çmendura që kanë dalë nga tualeti
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:00, 16 May 2018
Banjo është një nga disa vende të mbetura ku presim të jemi në privatësinë e plotë.

Prania në rritje e monitorimit të sjelljes sonë përmes pajisjeve të pajisura me kamera do të thotë se NSA ose Mark Zuckerberg mund të na shikojnë në çdo moment. Por në përgjithësi, kur jemi në banjën tonë në shtëpi, supozojmë se biznesi ynë më privat është me të vërtetë privat.

Por ndonjëherë edhe kjo gjë e shenjtë e shenjtërive mund të jetë e pushtuar. Jo domosdoshmërisht nga kamerat spiunuese.

Kur jemi në banjo mendojmë se poashtu jemi edhe larg kafshëve të rrezikshme, por duket se nuk është kështu, kafshët mund të hyjnë edhe në ato vende ku ne mendonim se ishte e pamundur.

Këtu i keni krijesat më të çmendura që janë futur në tualet:

Boa

Ketri

Oposum

Iguana

Bretkosa

Minj

Lizard

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO