Krijesa e rrallë, peshku me kokë zogu / VIDEO – Lajmi.net
Krijesa e rrallë, peshku me kokë zogu / VIDEO
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:03, 12 June 2018
Një peshk i çuditshëm po bën xhiron e rrjetit shkak të kokës së pazakontë që ai ka si të “zogut”.

Disa thanë se koka e peshkut duket si një kokë e një pëllumb ose një papagall, ndërsa të tjerë argumentuan se ajo i ngjan më shumë me atë të një delfin.

Një ekspert i peshkimit tha se krijesa e çuditshme është një krap i deformuar.

Videoja e peshkut të çuditshëm është filmuar në Kinë./a.m.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO