Krenar Çoçaj ka një koment për Getin dhe Marinën – Lajmi.net
Krenar Çoçaj ka një koment për Getin dhe Marinën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:14, 14 February 2018
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë çifti më i komentuar në media.

Fillimet e lidhjes së tyre kanë qenë të fshehta por nuk zgjati shumë dhe gjithçka u bë publike kur dyshja u zbuluan nga mediat se janë në lidhje, shkruan lajmi.net

Kësaj rruge janë edhe motra e Marinës, Luana me Krenar  Çoçajn. Dyshja janë kapur ‘mat’ disa herë si çift por akoma nuk e kanë zyrtarizuar lidhjen.

Se ka diçka mes tyre e dëshmon edhe raporti i Krenarit me Getin dhe Marinën.

Kur e kanë ndërmend që edhe Luana me Krenarin të dalin publikisht në mënyrë që të pranojnë komente nga Geti, mbetet të shihet./Lajmi.net/

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-20 08:49:12Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO