Krasniqi nga KDI: Prokuroria të hetojë parregullsitë që janë evidentuar në Istog (Video) – Lajmi.net
Krasniqi nga KDI: Prokuroria të hetojë parregullsitë që janë evidentuar në Istog (Video)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:00, 7 December 2017
Albert Krasniqi prej KDI-së, ka thane se, zgjedhjet e fundit kanë qenë më mire të organizuara krahasuar me proceset zgjedhore në të kaluarën.

Sa i përket parregullsive, Krasniqi tregon se PZAP ka bërë një hetim të votave në Austri për zgjedhjet e fundit në Istog dhe ka dale se shume vota nuk kane dale të vërteta.

E njajta, tregon Krasniqi, ka ndodhur edhe në disa vende tjera me votat e diasporës.

Ai thotë se, Prokuroria duhet të hetojë ndaj asaj që ka ndodh ne Istog./RrokumTv/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO