Krasniqi – Abraham, bëhen matjet zyrtare një ditë para meçit (VIDEO) – Lajmi.net
Krasniqi – Abraham, bëhen matjet zyrtare një ditë para meçit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 16:24, 21 April 2017
Haxhi Krasniqi dhe Arthur Abraham kanë bërë matjet e fundit zyrtare para meçit të ditës së nesërm.

Nesër (e shtunë) nga ora 22:30, boksieri nga Juniku, Haxhi Krasniqi, do të ndeshet me ish kampionin Arthur Abraham.

Pamje nga matjet zyrtare mund të shikoni në videon e mëposhtme, pas minutës së 20-të./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Boks, Haxhi Krasniqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels