KQZ-ja certifikoi rezultatet e raundit të dytë të zgjedhjeve për kryetar të 12 komunave – Lajmi.net
KQZ-ja certifikoi rezultatet e raundit të dytë të zgjedhjeve për kryetar të 12 komunave
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 13:46, 7 December 2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot certifikoi rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të raundit të dyte për kryetarë të 12 komunave: Gjakovë, Gjilan, Dragash, Kaçanik, Kamenicë, Mitrovicë e Jugut, Obiliq, Podujevë, Shtime, Suharekë, Vushtrri dhe Malishevë.

Po ashtu, KQZ-ja certifikoi rezultatin përfundimtar të rivotimit për kryetar të Komunës se Parteshit.

Ndërsa, KQZ-ja shpalli rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve për kryetar të komunës së Kllokotit.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO