KQZ: 115 kuti votimi do të rinumërohen – Lajmi.net
KQZ: 115 kuti votimi do të rinumërohen
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 11:57, 17 June 2017
Mbledhja e KQZ-së me të dhëna nga Qendra e Numërimit të votave.

KQZ ka vendos të rinumëroi 115 kuti të votimit në të cilat ka pas shpërputhje mes votave të kandidatëve dhe subjekteve politike, raporton lajmi.net.

Në mbledhjen e KQZ-së u raportua se në tri komuna Prizren, Vushtrri e Viti ka pasur numër më të madh të fletëvotimeve në kuti më shumë se që ka qenë e paraparë, të cilat do të rinumërohen. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan