Kovacic shpërthen në lot gjatë martesës (VIDEO) – Lajmi.net
Kovacic shpërthen në lot gjatë martesës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:19, 18 June 2017
Alvaro Morata, Mateo Kovacic dhe Danilo i kanë dhënë fund beqarisë të shtunën, ku më i emocionuari prej tyre ishte Kovacic.

Fjalët kyçe: Mateo Kovacic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble