Kovacic në Serie A, te rivali i urryer i Interit – Lajmi.net
Kovacic në Serie A, te rivali i urryer i Interit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSerie ASport 23:29, 20 March 2017
Mateo Kovacic mund të rikthehet në Serie A, por jo te Interi.

Sipas Calciomercato për kroatin e talentuar interesim po shpreh Milani.

Madje thuhet se Kovacic do të jetë prioriteti i parë i pronarëve të rinj te Milanit, që priten të marrim presidencën e skuadrës shumë shpejtë.

Kujtojmë se Kovacic te Reali është transferuar nga Interi, dhe një kalim te Milani, nuk do t’u pëlqente aspak tifozëve zikaltër./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Mateo Kovacic

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool