Kosovës i rritet vlera, këto kombëtare të mëdha lë pas – Lajmi.net
Kosovës i rritet vlera, këto kombëtare të mëdha lë pas
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:29, 26 March 2017
Kombëtares së Kosovës vazhdon t’i rritet vlera.

Prurjet e reja, lojërat e mira te Kosova dhe të skuadrat e tyre, kanë bërë që vlerat e futbollistëve të Kombëtares së Kosovës të rriten.

Sipas ‘Transfermarkt’, Kombëtarja e Kosovës vlen 30.5 milionë euro, që lë pas kombëtare të njohura si Finlanda që vlen 24.3 milionë euro, Bullgaria që vlen 20.9 milionë euro dhe Maqedoninë, që vlen vetëm 17.8 milionë euro./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Kombetarja e Kosoves

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master