Kosovë – Turqi, notat e futbollistëve (FOTO) – Lajmi.net
Kosovë – Turqi, notat e futbollistëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 23:42, 11 June 2017
Amir Rrahmani dhe Valon Berisha ishin më të mirët për Kosovën ndaj Turqisë.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion