Kosovë – Turqi, edhe një lajm i keq për Përfaqësuesen tonë (FOTO) – Lajmi.net
Kosovë – Turqi, edhe një lajm i keq për Përfaqësuesen tonë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 21:55, 11 June 2017
Samir Ujkani ka pësuar një lëndim dhe është detyruar të dalë nga loja kundër Turqisë duke u zëvendësuar nga Adis Nurkovic.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown