Kosovë-Maqedoni, rezultat befasues në pjesën e parë – Lajmi.net
Kosovë-Maqedoni, rezultat befasues në pjesën e parë
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:59, 2 August 2017
Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes mes Kosovës dhe Maqedonisë.

Përfaqësuesja kosovare ishte shumë më e mirë se ajo maqedonase në dy çerekët e parë.

Kosova e ka mbyllur me epërsi 40:20 pjesën e parë, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të para-kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Kina 2019”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kosovë, Maqedoni

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper