Kosovari që e la duhanin tregon publikisht paratë e kursyera. Me to do të shkojë në Mekë – Lajmi.net
Kosovari që e la duhanin tregon publikisht paratë e kursyera. Me to do të shkojë në Mekë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 15:55, 7 December 2017
Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij.

Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin.

“Kush thotë se duhani dëmton shëndetin gabon, duhani dëmton edhe buxhetin. Këto kursime janë nga dalimi i duhanit”, ka thënë Guri duke publikuar monedhat 2 euroshe që ka kursyer.

Mes tjerash ai ka zbuluar se me këto para të mbledhura do të bëjë një vizitë në Mekë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO