Kosova pëson keq nga Turqia, 1:4 (VIDEO) – Lajmi.net
Kosova pëson keq nga Turqia, 1:4 (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 22:35, 11 June 2017
Kosova u mposht nga Turqia me rezultat 1:4. Amir Rrahmani realizoi për ekipin tonë Përfaqësues, por Turqia fitoi ndeshjen me golat nga Volkan Sen, Cenzig Under, Burak Yilmaz dhe Ozan Tufan.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball