Kosova para sfidës së madhe me Lituaninë – Lajmi.net
Kosova para sfidës së madhe me Lituaninë
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 9:51, 24 November 2017
Kjo ndeshje luhet sot nga ora 19:00 në palestrën e vogël të Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, dhe është e para eliminatore për botërorin "Kina 2019".

Brad Greenberg u ka thënë edhe lojtarëve ta japin maksimumin, të enjten pasdite, në seancën e parafundit stërvitore para ndeshjes me Lituaninë.

Kjo ndeshje luhet sot nga ora 19:00 në palestrën e vogël të Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, dhe është e para eliminatore për botërorin “Kina 2019”.

Kosova është në Grupin C, ku janë edhe Hungaria e Polonia. Një stërvitje të lehtë, Kosova do të mbajë edhe sot në mëngjes.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan