Kosova – Malta, zbulohet numri i saktë i tifozëve në stadiumin “Fadil Vokrri” – Lajmi.net
Kosova – Malta, zbulohet numri i saktë i tifozëve në stadiumin “Fadil Vokrri”
Autori: Lajmi.net Liga e KombeveSport 20:55, 11 October 2018
Kosova është duke u përballur me Maltën në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Përfaqësuesja e Kosovës shihet si favorit në ndeshjen ndaj Maltës.

Ndeshja ka startuar në ora 20:45, ndërsa Përfaqësuesja jonë ka filluar mjaftë mirë ndeshjen, raporton “lajmi.net”.

Tashmë është mësuar edhe numri i saktë i tifozëve që gjenden në tribuna.

Saktësisht, në tribuna gjenden plot 12,565 tifozë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO