Kosova – Malta, gol i befasishëm nga mysafirët – Lajmi.net
Kosova – Malta, gol i befasishëm nga mysafirët
Autori: Lajmi.net Liga e KombeveSport 21:54, 11 October 2018
Malta ka barazuar rezultatin ndaj Kosovës në 1:1.

Malta ka barazuar rezultatin ndaj Kosovës në 1:1 në ballafaqimin e Ligës së Kombeve.

Disa minuta pas fillimit të pjesës së dytë, mysafirët kanë barazuar rezultatin.

Andrei Agius shënoi me kokë pas një goditje nga këndi, përcjell “lajmi.net”.

Shikojeni golin e Agius në portën e Ujkanit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO