Kosova – Malta, edhe një super gol nga Kololli – Lajmi.net
Kosova – Malta, edhe një super gol nga Kololli
Autori: Lajmi.net Liga e KombeveSport 22:26, 11 October 2018
Benjamin Kololli shënoi për herë të dytë për epërsinë 3:1 të Kosovës.

Kosova ka vulosur fitoren ndaj Maltës në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Benjamin Kololli shënoi për herë të dytë për epërsinë 3:1 të Kosovës në ballafaqimin e tyre në Ligën e Kombeve.

Pas një super asistimi nga Milot Rashica, Kololli realizoi me një goditje të fuqishme nga distanca. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO