Kosova e shkëputur nga Serbia në promon e ndeshjes së skuadrës serbe (VIDEO) – Lajmi.net
Kosova e shkëputur nga Serbia në promon e ndeshjes së skuadrës serbe (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:09, 4 February 2017
Euroleague e ka ndarë Kosovën nga Serbia në promon e takimit ndemjet Crvena Zvezdas dhe Anadolu Efes, dhe për këtë kanë reaguar mediat serbe.

Crvena Zvezda do të presë skuadrën turke në Beograd në kuadër të Euroleague, përcjell lajmi.net.

Por, promo e këtij takimi nuk u ka pëlqyer medieve serbe, sidomos asaj ‘Kurir’.

“Skandal në prag të meçit Zvezda – Efes, krerët e Euroligës e kanë shkëputur Kosovën nga Serbia”, shkruan Kurir.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball