Koreja e Jugut vjen me një kryevepër elektrike – Lajmi.net
Koreja e Jugut vjen me një kryevepër elektrike
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 14:50, 30 March 2018
Koreja e Jugut vjen me një makinë jashtëzakonisht të sofistikuar.

E prodhuar nga Hyunday, makina ka një çati pjesërisht transparente, që i jep një pamje spektakoklare.

Ka vend për 4 persona dhe një bagazh me hapësirë të bollshme.

Nuk ka shumë të dhëna për prestacionet e kësaj veture fantastike, por flitet se mund të arrijë vetëm për 3 sekonda nga 0 në 100 km/h. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball