Koordinatori i PDK-së krahason LDK-në me minjtë – Lajmi.net
Koordinatori i PDK-së krahason LDK-në me minjtë
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:54, 20 March 2017
Koordinatori i Partisë Demokratike në Pejë, Arton Muhaxheri ka tërhequr një paralele mes LDK-së dhe minjve.

Ai në rrjetin social ka pyetur se cili është dallimi në mes të minjve dhe LDK’së?

“Minjtë dalin në sipërfaqe disa dite para se te ndodh tërmeti. LDK i përmend vrasjet politike para se te ndodhin zgjedhjet. E përbashkëta është paralajmërimi”, ka shkruar Muhaxheri në ‘Facebook’.

Përmendja e vrasjeve të pasluftës nga ana e zyrtarëve të LDK-së është kritikuar më të madhe nga ana e njohësve të çështje politike të cilët kanë akuzuar LDK-së se po i përdor këto vrasje për përfitime elektorale.

Fjalët kyçe: LDK, minjte, pdk

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown