Konjufca: Programi i Qeverisë i mbushur me fraza të përgjithshme – Lajmi.net
Konjufca: Programi i Qeverisë i mbushur me fraza të përgjithshme
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 11:39, 7 December 2017
Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka thënë se program qeverisës i prezantuar nga kryeministri është i frazave të përgjithshme.

Ai ka thënë se më këtë program nuk tregohet se si do të bëhet reformimi i administratës, ngritja e cilësisë së arsimit e fushat tjera.

Ai ka thënë se Qeveria ka paraparë bashkëpunim me Kuvendin, por sipas tij ministra e Haradinajt deri më tani janë treguar më jo bashkëpunues deri më tani se ata të Hashim Thaçit e Isa Mustafës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan