Konfuze për të veshur një fustan pulovër: Kombinimet ideale të veshjes për ditë të ftohta – Lajmi.net
Konfuze për të veshur një fustan pulovër: Kombinimet ideale të veshjes për ditë të ftohta
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 15:41, 24 November 2017
Veshja perfekte e ditëve të ftohta, që mund të shkojë me gjithçka dhe në çdo kohë është një fustan pulovër, që shumë prej vajzave të njohura të modës e kanë zgjedhur qysh në fillim të vjeshtës.

Për kohën e ftohtë, për kohën me shi, për të qenë stil sa herë ke nevojë, nuk duhet të mendohesh gjatë – një fustan pulovër të zgjidh gjithmonë problemin e pyetjes “çfarë të vesh?”

Megjithatë, ka edhe shumë nga ne që janë konfuze për të gjetur kombinim e duhur, madje shpesh mendojnë se është një veshje e paemër: ke veshur pulovër apo ke veshur fustan?

Nëse akoma ke dyshime për zgjedhjen ideale të dimrit, provo këto kombinime. Me çizme të gjata, me pallto, por edhe me këpucë. Guxo më shumë ditëve të ftohta.

Fjalët kyçe: Stil, Veshje, Vjeshtë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush