Komisioni i Garave njofton se kur përfundon edicioni vjeshtor në Superligë – Lajmi.net
Komisioni i Garave njofton se kur përfundon edicioni vjeshtor në Superligë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 12:08, 29 November 2017
Stinori vjeshtor në Vala Superligën e Kosovës në futboll do të përfundojë me ndeshjet e javës së 18-të.

Komisioni i Garave njofton klubet dhe opinionin se stinori vjeshtor në Vala Superligën e Kosovës në futboll do të përfundojë me ndeshjet e javës së 18-të, që zhvillohen në këtë fundjavë, njofton Federata e Futbollit të Kosovës e përcjellë GazetaOlle.com.

Ndërkohë, më 6 dhjetor, do të zhvillohen ndeshjet e rrethit të tretë të Digitalb Kupës së Kosovës, me çka do të mbyllen garat për këtë vit kalendarik.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool