Komisioni i Arsimit diskuton për testin e maturës – Lajmi.net
Komisioni i Arsimit diskuton për testin e maturës
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 7:44, 12 June 2018
Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi sot do të mbajë mbledhje.

Në këtë mbledhje do të ketë diskutim lidhur me testin e Maturës Shtetërore; dhe do të bëhet shqyrtimi i Projektligjit nr.06/L-049 për Inovacion Shkencor dhe Transfer të Dijes dhe Teknologjisë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO