Komisionerja e BE-së për ekonomi viziton Kosovën – Lajmi.net
Komisionerja e BE-së për ekonomi viziton Kosovën
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:15, 12 October 2018
Komisionerja e Bashkimit Evropian per Ekonomi dhe Shoqëria Digjitale Mariya Gabriel do ta vizitojë Kosovën.

Ajo do të pritet në takim nga zëvendëskryeministri , Enver Hoxhaj.

Pas takimit do të ketë prononcim për media.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO