Komenti që i zbuloi Noizyt duetin e radhës – Lajmi.net
Komenti që i zbuloi Noizyt duetin e radhës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:02, 13 January 2018
Reperi Noizy është njëri nga artistët më të suksesshëm shqiptar.

Ai njëherësh është edhe lider i labelit “OTR”, ndërsa projekti i tij i fundit është “Bora”, këngë kjo e publikuar tri javë më parë, shkruan lajmi.net.

Ka kohë që Noizy e ka paralajmëruar këngën “Gjuha e Kampionit”, për të cilën thotë se për shkak të një basti që e ka humbur me Blerim Destanin, ky i fundit e ka në dorë datën e publikimit.

Por, një koment që i bëri reperi me prejardhje shqiptare, Azet, zbulon se dyshja shumë shpejt do të vijnë në bashkëpunim.

“Qa thu ti? A ta njerrim kengen e rradhes qe e kemi bashk bro”, është komenti i Azetit lënë tek reperi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO