Kombinimet e ngjyrave që do të jenë në trend këtë dimër – Lajmi.net
Kombinimet e ngjyrave që do të jenë në trend këtë dimër
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 13:39, 5 February 2018
I kemi zgjedhur pesë kombinime të ndryshme të ngjyrave të cilat do të freskojnë pamjen tuaj dhe do t’ju japin një dozë shkëlqimi.

 

Nga ngjyra e fortë e mandarinës dhe ngjyra e verdhë e limonit deri te kombinimet e ngjyrave të ullinjve të gjelbër, bëhuni të gatshme që kohën e zymtë ta kaloni me ngjyra.

E kaltra e hirtë + e gjelbra e errët + bordo + camel

E kaltra e errët + ngjyrë ulliri të gjelbër me nën tone ngjyre okër

E verdhë + portokalli + e zezë

Ngjyrë kafe + bordo + e gjelbër

Ngjyrë kafe + tirkiz (e bruztë) + bordo

Fjalët kyçe: Dimër, Kombinime ngjyrash

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3