Kombinim stili për burra dhe gra në stinën e vjeshtës – Lajmi.net
Kombinim stili për burra dhe gra në stinën e vjeshtës
Autori: Lajmi.net Lifestyle 9:26, 21 November 2017
Doni të qëndroni më 'cool' apo më zyrtar?

Të qëndrosh të gjithë stinën me stil të veçantë do të thotë që çdo ditë t’i përkushtohesh shumë mënyrës se si vesheni, shkruan lajmi.net.

Gjithsesi, kjo është stina në të cilën të gjitha idetë mund të lindin njëherazi.

Shikoni më poshtë disa kombinime që mund t’i bëni… /Lajmi.net

need this whole outfitComfy and casual outfit with cozy layers@liketoknow.it http://liketk.it/2q91E #liketkit✝☯★☮ MADI ✝☮✿★ More hammerstoneaOh How PinterestingSweater Weather | The Teacher Divacamel details@tyffiii •.♡ Follow me on Instagram @stef.s_style for daily fashion & lifestyle updates of myself

for more fashion and style visit www.repsacenterprises.com visit our store: http://stores.ebay.com/dtw9286/An essential preppy style guide to help men incorporate a cleaner and more refined look into their everyday wardrobe, while simultaneously maintaining their own personal style.Men’s Fashion, Fitness, Grooming, Gadgets and Guy Stuff with daily updates.Men’s Fashion, Fitness, Grooming, Gadgets and Guy Stuff with daily updates at www.TheStylishMan.comAcheter la tenue sur Lookastic: https://lookastic.fr/mode-homme/tenues/-pull-torsade--jean-bottes/2681 — Jean brun clair — Bottes en cuir brunes claires — Chemise à manches longues en vichy blanc et bleu marine — Veste style militaire bleue marine — Pull torsadé brun foncéNo Look: Suéter ColorBlock - Dudes ModernosShowblanc(SBDJK8) Man's Slim FIt Chinese Collar 2 button Casual Style Blazer BLACK X-Large(US Large) Showblanc http://www.amazon.com/dp/B00SKLE642/ref=cm_sw_r_pi_dp_dedovb06XYVRA Just a great combination I wanted to share. Orange is something you don’t want to use too much but sometimes it’s just awesome.Very clean look. @iamgalla74+ Best Ideas about Stylish and Trendy Ripped Jeans Outfit for Men http://about-ruth.com/74-best-ideas-about-stylish-and-trendy-ripped-jeans-outfit-for-men/ Ripped Jeans are all about mixing casual style with some formal wear and creating a very classy look. Ripped jeans are not just trendy but help soften...

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO