Kombëtarja Shqiptare me fanella të reja, janë shumë të veçanta – Lajmi.net
Kombëtarja Shqiptare me fanella të reja, janë shumë të veçanta
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:20, 20 February 2017
Kombëtarja e Shqipërisë në futboll, do të ndryshojë shumë shpejt “lëkurë”.

Është Federata Shqiptare e Futbollit e cila më 22 Shkurt, do të prezantojë fanellën e re që do të mbajnë të veshur futbollistët e Kombëtares.

Prezantimi do të do të mbahet nga ekipi kombëtar për pjesën e mbetur të eleminatoreve të Kampionatit Botëror.

Kjo është hera e parë që Kombëtarja Shqiptare e Futbollit, do të ketë një fanellë të personalizuar.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Kombëtarja shqiptare

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble