Kololli poston foto në Instagram, reagim i papritur nga Adnan Januzaj – Lajmi.net
Kololli poston foto në Instagram, reagim i papritur nga Adnan Januzaj
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 0:00, 12 October 2018
Benjami Kololli ishte lojtari më i mirë i ndeshjes, Kosovë – Maltë.

Benjamin Kololli arriti që të shënoj dy gola, në fitoren 3 me 1 të Kosovës ndaj Maltës në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Lojtari i Përfaqësueses së Kosovës ka postuar një foto para se të startonte ndeshja ndaj maltezëve, raporton “lajmi.net”.

Detaji më interesant i asaj fotoje ishte që Adnan Januzaj e ka pëlqyer foton e Kolollit.

Lojtari kosovar që mbron ngjyrat e Belgjikës, tashmë është e ditur se ka refuzuar që të luaj për Kosovën për arsye personale, mirëpo nuk ka ngurruar që ta pëlqej foton e Benjamin Kolollit./ Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO