Koleksioni më i ri nga ”Puma” – Lajmi.net
Koleksioni më i ri nga ”Puma”
Autori: Lajmi.net Kulturë/ArteLifestyleOrganizohu 15:13, 9 March 2017
Modelet e fundit të markës ”Puma” të cilat sollën koleksionin vjeshtë / dimër 2017-2018, në javën e modës në Paris, duket të jenë paksa të çuditshme.

Kjo për shkak se gjatë shfaqjeve në pasarela, modelet janë parë gjysmë të zhveshura e pothuasje me gjinjë të zbuluar.

Pjesë e këtij koleksioni, ishte edhe ylli i njohur, Rihanna që e cila ishte shfaqur me një pallto të blertë dhe një kombinim të bukur veshjeje.

Për më shumë, shikoni fotografitë:

Fjalët kyçe: Puma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper