Koalicioni ndanë drejtoritë në Prishtinë, këta emra do t’i udhëheqin (VIDEO) – Lajmi.net
Koalicioni ndanë drejtoritë në Prishtinë, këta emra do t’i udhëheqin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 19:01, 13 January 2018

Zgjedhjet lokale në Prishtinë, bënë që disa nga drejtoritë komunale edhe të ndërrojnë shefin, njofton Klan Kosova.

Se cilët janë tani drejtorët e rijnë, por edhe ata që do vazhdojnë punën e njëjtë dhe si janë ndarë këto nga partitë në koalicionin që do udhëheqë me kryeqytetin, mund të mësoni nga kronika në vazhdim.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan