Klubi i Vala Superligës shpërndanë dhurata për fëmijët – Lajmi.net
Klubi i Vala Superligës shpërndanë dhurata për fëmijët
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 23:54, 26 December 2017
Gjilani dhe Skifterat kanë vizituar sot Qendrën e Kujdesit Ditor "Pema".

Përmes një postimi në Facebook, Skifterat kanë falënderuar ata që mundësuan dhurata për më të vegjëlit.

“Gëzim , përqafime e shumë dashuri gjetëm sot tek fëmijët me nevoja të veqanta në vizitën tonë në Qendrën e Kujdesit Ditor “PEMA”.

Falemnderojmë ata që mundësuan dhuratat për më të vegjëlit,lojtarët me Skiftera të cilët shpërndanë dhuratat dhe Qendrën “PEMA” për mikpritjen.

Fëmijët meritojnë tërë botën, sepse ata janë vet bota”, kanë shkruar Skifterat.

26170650_1495624840484710_685782495762681392_o26172518_1495623410484853_1957648555509584850_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO