Klubi i madh në Shqipëri ia kërkon sulmuesin, trajneri i Llapit me deklaratë qesharake – Lajmi.net
Klubi i madh në Shqipëri ia kërkon sulmuesin, trajneri i Llapit me deklaratë qesharake
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 21:11, 12 December 2017
Sipas mediave në Shqipëri, drejtuesit e Partizanit të Tiranës kanë nisur bisedime me sulmuesin e Llapit, Mirlind Daku.

Megjithatë, klubi shqiptar do t’i ketë të kota përpjekjet për ta transferuar sulmuesin. Kjo për faktin se Llapi nuk e ka ndërmend ta lirojë njërin nga futbollistët më të mirë në Kosovë.

“Daku ka kontratë me Llapin dhe nuk e lirojmë. Jo për Partizanin, por as për Barcelonën. Bashkërisht do ta fitojmë titullin”, është shprehur Batatina për Gazetasheshi.com.

Ai synon që gjatë afatit kalimtar të dimrit të sjellë edhe përforcime tjera. Llapi e përfundoi stinorin vjeshtor si lider.

Fjalët kyçe: Llapi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master