Klose kthehet te top klubi i Evropës – Lajmi.net
Klose kthehet te top klubi i Evropës
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:55, 18 April 2018
Ish sulmuesi gjerman, Miroslav Klose ka vendosur të nisë një karrierë të re.

Miroslav Klose është gati tërikthehet në botën e futbollit.

Një nga goleadorët më të shquar të futbollit gjerman ka vendosur të nisë një karrierë të re, atë të trajnerit pasi si lojtar e mbylli në vitin 2016 me fanellën e Lazios.

39-vjeçari do të jetë pjesë e ndryshimeve te Bayern Munchen për sezonin e ardhshëm ku pas Kovaç në stol si trajner ai do të marrë drejtimin e ekipit të të rinjve, transmeton “Super Sport”.

Klose ka arritur akordin me drejtuesit bavarezë dhe tashmë vetëm pret fundin e këtij sezoni për të nisur aventurën e re si trajner.

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Miroslav Klose

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball