Klopp zbulon trajnerin e ri të Liverpoolit (FOTO) – Lajmi.net
Klopp zbulon trajnerin e ri të Liverpoolit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:36, 19 May 2017
Jurgen Klopp e dëshiron legjendën e Liverpoolit, Steven Gerrard.

Jurgen Klopp beson se Steven Gerrard duhet të jetë menaxher i ri i Liverpoolit.

Strategu gjerman ka thënë se është i gatshëm t’i ndihmojë ish kapitenit që të bëhet pasardhës i tij në Anfield.

“Është perfekt që ne mund të inkuadrojmë Gerrardin. Ai është fantastik dhe një nga më të mirët ndonjëherë”, tha Klopp për Times.

“I kam thënë atij se kur të largohem, ose kur klubi të më shkarkojë, dua që ai të jetë pasuesi im. Do të bëjë gjithçka që të marrë krejt informacionin që i duhet”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO