Klopp ngacmon Real Madridin para finales në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Klopp ngacmon Real Madridin para finales në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:03, 3 May 2018
Jurgen Klopp ka ngacmuar Real Madridin.

Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka ngacmuar Real Madridin para finales në Ligën e Kampionëve.

Strategu i “Reds” u shpreh i lumtur që skuadra e tij arriti finalen e Kievit pas duelit të kthimit me Romën në Stadio Olimpico.

Por, ai shfrytëzoi rastin për të akuzuar kundërshtarin e finales se e siguroi finalen me shumë fat, përcjell “lajmi.net”.

“Real Madrid kishte shumë fat, si ndaj Juventusit ashtu edhe me Bayern Munichun”, deklaroi Klopp. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO