Klopp konfirmon lajmin e keq për Coutinhon – Lajmi.net
Klopp konfirmon lajmin e keq për Coutinhon
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:17, 8 September 2017
Philippe Coutinho do të mungojë në ndeshjen kundër Manchester Cityt.

Jurgen Klopp ka konfirmuar se Philippe Coutinho do të mungojë në ndeshjen kundër Manchester Cityt.

“Kam vendosur ta lë jashtë skuadrës. Ai ka mundur të luajë 15-20 minuta, por ka logjikë që ai të mos ftohet”, tha Klopp gjatë konferencës për media.

“ne kishim një bisedë të mirë, ku u akorduam plotësisht”, u shpreh ai.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO