Klopp ka një lajm fantastik për Coutinhon (FOTO) – Lajmi.net
Klopp ka një lajm fantastik për Coutinhon (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 7:14, 11 September 2017
Jurgen Klopp ka dhënë lajmin e madh për Philippe Coutinhon.

Menaxheri i LiverpoolIt, Jurgen Klopp ka mbrojtur vendimin për mos inkuadrimin e Philippe Coutinhos në ndeshjen ndaj Manchester Cityt në Premierligë.

Por, ai ka paralajmëruar se braziliani do të jetë në dispozicion për duelin me Sevillan në Ligën e Kampionëve.

“Ishte një vendim që morën në City, për ta lënë jashtë. Ai është rikthyer pas një fluturimi të gjatë, pas tri javësh pa luajtur. Ne kemi ndeshje të mërkurën, të shtunën, lojë, lojë, lojë, lojë”, deklaroi Klopp, përcjell “lajmi.net”.

“Andaj, ai do të jetë në dispozicion dhe ky është një lajm i mirë”, theksoi ai. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO