Klopp: Ja pse nuk e shikova penalltinë – Lajmi.net
Klopp: Ja pse nuk e shikova penalltinë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:12, 20 March 2017
Jurgen Klopp një ditë më parë befasoi të gjithë kur refuzoi ta shikoi penalltinë e ekzekutuar nga James Milner.

Milner kaloi në epërsi Liverpoolin në derbin ndaj City me golin e shënuar nga penalltia, penallti e cila nuk u shikua nga trajneri Jurgen Klopp.

Klopp pas ndeshjes, ka sqaruar edhe arsyen e mos shikimit të penalltisë, duke deklaruar se ka qenë i sigurt se Milner do të shënoi.

“Nuk i shikoj shpesh penalltitë”, ka deklaruar Klopp.

“Me Milnerin nuk është problem. Nuk kam nevojë të shikoj, unë vetëm shijojë brohoritjet pas golit. Dhe është gjithçka në rregull”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Jurgen Klopp, Liverpool

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3