Klopp i thotë “stop” futbollit, shijon pushimet në Saint-Tropez – Lajmi.net
Klopp i thotë “stop” futbollit, shijon pushimet në Saint-Tropez
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:29, 13 June 2018
Më poshtë i keni disa foto të Klopp.
Jurgen Klopp i thotë “stop” futbollit.
Gjermani është kapur nga fotoreporterët duke shijuar pushimet verore në St Tropez, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjithsesi, ai është argëtuar disa momente me një top të futbollit.

Më poshtë i keni disa foto të Klopp. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO