Klopp – Guardiola, diçka e paimagjinueshme ndodhi këtu (VIDEO) – Lajmi.net
Klopp – Guardiola, diçka e paimagjinueshme ndodhi këtu (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:26, 19 March 2017
Pjesa e parë e ndeshjes Manchester City – Liverpool, nuk ishte interesante vetëm në fushë. Momente interesante dhuruan edhe dy trajnerët, Jurgen Klopp dhe Pep Guardiola, nga bankinat.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Jurgen Klopp, Pep Guardiola

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master