Klopp e zgjedh Gerrardin pasardhës të tij te Liverpooli – Lajmi.net
Klopp e zgjedh Gerrardin pasardhës të tij te Liverpooli
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:39, 19 May 2017
Jurgen Klopp ka folur për pasardhësin e tij te Liverpooli.

Trajneri gjerman që është afër të rikthehet në Ligën e Kampionëve me Liverpoolin, ka folur për zëvendësuesin e tij në të ardhmen te kjo skuadër.

Klopp si zëvendësues të tij, ka përzgjedhur legjendën e kësaj skuadre, Steven Gerrard, që tash po drejton të rinjtë.

“I kam thënë Gerrardit që kur të largohem unë, apo të më largojnë, do të isha i kënaqur nëse ai më zëvendëson mua”, ka deklaruar Klopp, përcjell lajmi.net.

Klopp ka marrë drejtimin e Liverpoolit në vitin 2015, pas largimit nga Dortmund, tek e cila skuadër qëndroi shtatë vite./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Jurgen Klopp, Steven Gerrard

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
1 ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush